פעילויות בספארי

רכבת
בשבתות וימי חג, יוצאת רכבת הספארי לסיור מודרך בשטח האפריקני הדרומי, לצפייה בעדרי בעלי החיים הצמחוניים. משך הסיור כ - 30 דקות. שאלו במודיעין הגן על סיורים ביום ביקורכם.
הרכבת משמשת את המשתתפים בסיור בספארי לילה, ספארי בין ערביים וספארי על הבוקר. ניתן לשכור אותה גם לסיורים מיוחדים של קבוצות שמבקרות בספארי.


איפור
לא כל יום פורים, אך ביקור בספארי הוא סיבה טובה להתחפש ולשמח את הילדים באיפור הפנים. דמויות חיות מגוונות על פי בחירתו של הילד מתוך אלבום תמונות ססגוני.
פינת האיפור ממוקמת מול חצר הלמורים באזור הקופים. היא פועלת בימי חופשה, כשמזג האוויר נעים, בין השעות 15:00-11:00. האיפור בתשלום.


פינת ליטוף
במשק החי לילדים שוכנות חיות בית וחיות משק. בהיותן רכות למגע, ידידותיות לילדים ובגובה עיניהם, הן מאפשרות להתקרב, להאכיל וללטף. המפגש הבלתי אמצעי עם בעל חיים מספק התרגשות וחוויה גם לגדולים. בפינת הליטוף תפגשו עיזים, כבשים ואלפקות. באורווה תוכלו לצאת לסיבוב על גבו של סוס פוני (בתשלום). עוד מדיירי משק החי: ארנבונים, שרקנים, תרנגולות ותוכונים.  


שעות האכלה
במהלך היום אפשר לצפות בהאכלת בעלי החיים ברחבי גן החיות. ההאכלה היא חלק משגרת יומם של בעלי החיים, ומלבד תזונה היא מספקת להם עיסוק ועניין. תוכלו לראות כיצד פועל השעון הביולוגי אצל בעלי החיים, ואיך לקראת השעה היעודה הם ממתינים לסעודה. להלן שעות האכלה והתפריט המוצע לכמה בעלי חיים בגן החיות:
קופים
לקופים ארוחת צהרים מגוונת מאוד: פירות, ירקות, קורנפלקס, מיני גרעינים ואף מזון יבש לכלבים.
האכלת קופים קטנים - 11:30
האכלת קופי אדם - 12:00
 
עופות המים
הזנת עופות המים בדגים:
האכלת פינגווינים - 14:00
האכלת שקנאים - 13:45
 
דובים
הדובים הם אוכלי כל.
בשעות הצהריים הם מקבלים פירות וירקות:
האכלת דובים - 11:00
 
הרכבת בגן החיות ברמת גן
 
פעילויות לילדים , אטרקציות לילדים
 

אטרקציות בספארי רמת גן
 
 
 
תצוגת הדפסה

ספארי דמדומים וספארי בין ערביים
סיור מודרך ברכבת הספארי בשטח הפתוח בגן החיות, כולל האכלת ג'ירפות מאחורי הקלעים היישר מכף היד, וגם.. היכרות קרובה עם שתי פילונות מתוקות שנולדו בספארי... לפרטים נוספים-לחצו כאן.התאריך הקרוב:  31.8.14
סיורי ספארי לילה וחצות
סיורים מודרכים ברכבת הספארי בשטח האפריקני הפתוח, כולל ביקור בבתי הלילה של האריות. לתשומת לבכם - מדובר בסיור מודרך ברכבת בשטח הפתוח ולא בביקור בגן החיות במיצג התאורה - "קסם בספארי" המפורסם בטלויזיה !! 
ההשתתפות בסיור - בהרשמה מראש!! - לפרטים על סיורי ספארי לילה וספארי חצות - לחצו כאן !! 
להסבר על ההבדלים בין "קסם בספארי" ל"ספארי לילה" ו"ספארי חצות" - לחצו כאן.

חדש !!
סיורי "ספארי לילה" - למשפחות, וסיורי "ספארי חצות" למבוגרים - גם בערבי שישי !
simply-smart | בניית אתרים | קידום אתרים
כל הזכויות שמורות לספארי ©