פעילויות בספארי

רכבת
במהלך חופשות*, שבתות וימי חג, יוצאת רכבת הספארי לסיור מודרך בשטח האפריקני הדרומי, לצפייה בעדרי בעלי החיים הצמחוניים. משך הסיור כ - 30 דקות. שאלו במודיעין הגן על סיורים ביום ביקורכם.
הרכבת משמשת את המשתתפים בסיור בספארי לילה, ספארי בין ערביים וספארי על הבוקר. ניתן לשכור אותה גם לסיורים מיוחדים של קבוצות שמבקרות בספארי.


איפור
לא כל יום פורים, אך ביקור בספארי הוא סיבה טובה להתחפש ולשמח את הילדים באיפור הפנים. דמויות חיות מגוונות על פי בחירתו של הילד מתוך אלבום תמונות ססגוני.
פינת האיפור ממוקמת מול חצר הלמורים באזור הקופים. היא פועלת בימי חופשה, כשמזג האוויר נעים, בין השעות 15:00-11:00. האיפור בתשלום.


פינת ליטוף
במשק החי לילדים שוכנות חיות בית וחיות משק. בהיותן רכות למגע, ידידותיות לילדים ובגובה עיניהם, הן מאפשרות להתקרב, להאכיל וללטף. המפגש הבלתי אמצעי עם בעל חיים מספק התרגשות וחוויה גם לגדולים. בפינת הליטוף תפגשו עיזים, כבשים ואלפקות. באורווה תוכלו לצאת לסיבוב על גבו של סוס פוני (בתשלום). עוד מדיירי משק החי: ארנבונים, שרקנים, תרנגולות ותוכונים.  


שעות האכלה
במהלך היום אפשר לצפות בהאכלת בעלי החיים ברחבי גן החיות. ההאכלה היא חלק משגרת יומם של בעלי החיים, ומלבד תזונה היא מספקת להם עיסוק ועניין. תוכלו לראות כיצד פועל השעון הביולוגי אצל בעלי החיים, ואיך לקראת השעה היעודה הם ממתינים לסעודה. להלן שעות האכלה והתפריט המוצע לכמה בעלי חיים בגן החיות:
קופים
לקופים ארוחת צהרים מגוונת מאוד: פירות, ירקות, קורנפלקס, מיני גרעינים ואף מזון יבש לכלבים.
האכלת קופים קטנים - 11:30
האכלת קופי אדם - 12:00
 
עופות המים
הזנת עופות המים בדגים:
האכלת פינגווינים - 14:00
האכלת שקנאים - 13:45
 
דובים
הדובים הם אוכלי כל.
בשעות הצהריים הם מקבלים פירות וירקות:
האכלת דובים - 11:00
 
הרכבת בגן החיות ברמת גן
 
פעילויות לילדים , אטרקציות לילדים
 

אטרקציות בספארי רמת גן
 
 
 
תצוגת הדפסה

הספארי פתוח למבקרים גם בימים אלה

בספארי אין מרחב מוגן. בעת אזעקה יש לנהוג בהתאם להנחיות פיקוד העורף.בשטח האפריקני הפתוח, בעת הנסיעה - חל איסור יציאה מהרכב, גם במקרה של אזעקה.

 

 

 

 

 

 

הכניסה לתושבי הדרום

בין 09:00-16:30 במחיר מיוחד של 25 ש"ח לאדם מגיל שנתיים ומעלה, בהצגת ת.ז עם כתובת, הנכללת ברשימת היישובים של פיקוד העורף,בטווח התראה להגעה למרחב מוגן של עד דקה (עד 40ק"מ) - מצ"ב מפה . ניתן לשהות בספארי עד השעה 18:00.
בין השעות 19:00--21:30 - תתאפשר כניסה ל"קסם בספארי" עבור תושבי הדרום - 59 ש"ח לאדם בעת רכישה בקופות ובהצגת ת.ז עם כתובת. ניתן לשהות בספארי עד 23:00.
כניסה בשעות היום אינה כולל שהייה לתוך שעות פעילות הערב.

 

 

 

 

 

 

 

קסם בספארי

הערב 23.7.14 פעילות קסם בספארי תתקיים כרגיל.
בספארי אין מרחב מוגן ! ניתן לממש את כרטיסי הכניסה בכל תאריך אחר עד 31.8.14 ללא צורך בתיאום מראש, לאחר בדיקת תאריכים הפתוחים בקסם בספארי.

 

 

 

 

 

 

ההרשמה לקייטנת הקיץ בעיצומה
לפרטים נוספים - לחצו כאן,
simply-smart | בניית אתרים | קידום אתרים
כל הזכויות שמורות לספארי ©