דפדפן זה אינו נתמך, נא לגלוש באקספלורר 11 ומעלה, או בדפדפן כרום.

לקראת ביקורך

חודש הספר העברי

בכל שנה במהלך חודש יוני, מציינים בישראל את חודש הספר העברי. השנה נציין, בפעם השנייה בספארי, את חודש הספר העברי, בו בכל שבת ניתן במה לסופרים ולספרי הילדים שהם כתבו על בעלי חיים. תוכלו לפגוש את הסופרים שיקריאו את ספריהם בגן החיות, בסמוך לחצרות בעלי החיים. הספרים יעסקו באהבת החי, בתושייה, בנחישות, ברב גוניות, בעזרה הדדית ועוד. בחרנו את הסופרים בקפידה ואנו בטוחים שהם יהוו תוספת נעימה לביקורכם בספארי.

בין השעות 10:00-15:00
מיקום: מול חצר הג'ירפות מספר- 34.

הסופרים המשתתפים:

יונתן יבין, "רונה עוברת משפחה"
סופר, עיתונאי, בעל טור, מתרגם, פובליציסט ומגיש רדיו. יונתן הוא מחברם של 18 ספרים לילדים, לנוער ולמבוגרים וחתן פרס היצירה לסופרים עבריים ע"ש לוי אשכול. יונתן הוא אב לשלושה ובנו של חיים יבין. מבין הספרים שכתב ותורגמו גם לשפות אחרות, יונתן כתב שלושה ספרי ילדים: "החתול והדלעת משנה את הדעת", "כשאבא היה עצוב" ו"המלך אהר'לה פורש".

סיגל עומר שרון, ״כתם״
סיגל עומר שרון היא אם לחמישה ילדים וסבתא לשניים העוסקת בהדרכת חוגי מדע לילדים ובתרגום. ‎זהו ספרה הראשון.
היא גם אחייניתו של המשורר והסופר ע. הלל (הלל עומר), שהיה חובב חיות ידוע וכתב את "מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה" ועוד רבים וטובים.

נטע גנור, ״החדף שדחף את האף״, ״מי זה צמר?״
נטע היא אם לשניים שהפכה למשותקת בארבע הגפיים בעקבות דלקת חריפה בחוט השדרה שחלתה בה בנעוריה. זה לא מנע ממנה לכתוב ולאייר שלושה ספרי ילדים באמצעות הפה בלבד, להעביר הרצאות על סיפורה מעורר ההשראה ולפעול למען העלאת המודעות לאומנים בעלי מוגבלויות.

איתי גרוס, "הצבוע המנוקד מוצא להקה חדשה", "יום הבקיעה של התנינים"
איתי גרוס הוא אב לשניים שאהבת בעלי החיים היא חלק בלתי נפרד ממנו. איתי הצליח לשלב שלושה אלמנטים משמעותיים בחייו - בעלי חיים, הורות וכתיבה לכדי ספרי ילדים מרתקים. שאיפתו של איתי בכתיבת הספרים היא להעביר ולהטמיע בדור הצעיר את המסר שאין חיות רעות תוך חינוך לקבלת השונה והאחר ושמירה על הסביבה.

יוני רוטשטיין, ״טימלי״
צעיר הסופרים שלנו, נולד בשנת 1996 בקיבוץ עין החורש. בגיל שנה אובחן איתי כחולה בניוון שרירים שדרתי. יוני הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה, בהצטיינות יתרה, מהאוניברסיטה הפתוחה. הוא מצא גם זמן לכתוב ספר מיוחד במינו על הרפתקאותיו של דוב נמלים ענק, שהוא בעל החיים האהוב עליו.