דפדפן זה אינו נתמך, נא לגלוש באקספלורר 11 ומעלה, או בדפדפן כרום.

סיורים וקבוצות

הרשמו לקבלת עדכונים מהספארי:

תודה שנרשמת!

סיורים לבתי ספר יסודיים

למידה משמעותית מבוססת על מעורבות, חוויה, שיתוף והבנה.
הספארי כ"ספריית רעיונות" מספק סביבה ייחודית ללמידה חוץ כיתתית,
ומאפשר חידוד מיומנויות חשיבה מסדר גבוה ולמידה בדרך החקר.

משפחות בעולם החי- (תוכנית גפ"ן 23528)
סוגים רבים ומגוונים של משפחות וצאצאים יצר הטבע האם כל הצאצאים זקוקים לאותו הטיפול? אמא, אבא, סבא, סבתא ואפילו הדודים- האם לכולם תפקידים בגידול הצעירים? ואיך יודעים שהצאצא הצעיר מוכן להיות עצמאי?
במהלך הפעילות נכיר את סוגי המשפחות השונים, נחקור את מאפייני הטיפול ההורי ונגלה מי מהצאצאים זקוק להגנה ולטיפול ומי מסתדר בעצמו מהרגע הראשון.
סיור "משפחות בעולם החי" מותאם לתכנית הלימודים של משרד החינוך.
מתאים לכיתות גן-ב'

בריאות- (תוכנית גפ"ן 23534)
כיצד מתקלח הפיל? האם תנין מצחצח שיניים? איך יודעים שהגורילה צריכה לפגוש רופא וכיצד משכנעים אותה לקחת תרופה?
במהלך הפעילות נחקור מהם מרכיבי הבריאות של גופנו דרך עולם בעלי החיים. נגלה את קווי הדמיון והשוני ונבין את חשיבות התזונה הנכונה, הפעילות הגופנית וההיגיינה בעולם החייתי והאנושי כאחד.
סיור "בריאות" מותאם לתכנית הלימודים של משרד החינוך.
מתאים לכיתות גן-ב'

חושים- (תוכנית גפ"ן 23538)
האם כל בעלי החיים רואים צבעים? כיצד מתמצא העטלף בסביבתו? איך יודעים צבאי התומסון שיש אריות בקרבתם? מהי חישת חום והאם קיים חוש שישי?
במהלך הפעילות נחקור את החושים ואת אברי החישה השונים אשר באמצעותם קולטים בעלי החיים (וגם אנחנו) את הסביבה, נבחן יחד כיצד החושים משפיעים על תמונת המציאות אותה אנו חווים ונבין את חשיבותם לתקשורת, הגנה, השגת מזון ועוד.
סיור "חושים" מותאם לתכנית הלימודים של משרד החינוך.
מתאים לכיתות גן-ב'

קבל את השונה- (תוכנית גפ"ן 13659)
כיצד מתייחסת קבוצת למורי הקטה ללמור היחיד השונה מהם? האם סהרה ,הבבונית הג'ינג'ית, מקבלת יחס שונה מהלהקה בגלל צבע פרוותה? ומה עם בעל חיים שיש לו נכות או מגבלה? כיצד הוא מתגבר על הקשיים? בואו נגלה יחד מהו מקומם של בעלי חיים בעלי שונות בטבע והאם שונות היא בהכרח מגבלה.
במהלך הפעילות נפגוש בעלי חיים אחרים, מיוחדים ושונים ונגלה כיצד מתייחסת אליהם הקבוצה. נחקור כיצד ניתן להתגבר על קשיים באופן יצירתי ונבין את החשיבות של השונות והייחודיות של כל אחד מאתנו. כמה העולם היה משעמם אם כולם היו בדיוק אותו דבר!
סיור "קבל את השונה" מותאם לתכנית הלימודים של משרד החינוך.
מתאים לכיתות א'-ו'

אולימפיאדת החיות- (תוכנית גפ"ן 23539)
מי חזק יותר- נמלה או גורילה? מיהו בעל החיים המהיר ביותר ביבשה? ומי בים או בשמיים? מי קופץ הכי גבוה? ולמה זה בכלל חשוב להיות אלוף במשהו?
בעבר, ההישרדות שלנו הייתה תלויה מאוד ביכולות הגופניות שלנו. הבריחה מטורפים, או יכולת הציד, השגת מים לשתייה, לחימה ועוד. ההישרדות שלנו בעידן המודרני כבר אינה תלויה ביכולות אתלטיות, אך במקרה של בעלי החיים, בהחלט כן.
במהלך הפעילות נחקור את יכולותיהם הגופניות של בעלי חיים שונים, נגלה כיצד מפתחים בעלי החיים את אותן יכולות, כיצד הם נעזרים בהן על מנת להתאים לסביבתם ולשרוד ומדוע חשוב שלכל אחד יהיו יכולות ייחודיות משלו.
סיור "אולימפיאדת החיות" מותאם לתכנית הלימודים של משרד החינוך.
מתאים לכיתות ג'-ו'

טיפול בבעלי חיים- (תוכנית גפ"ן 23541)
מה אוכל דוב נמלים בגן חיות? מה דורש הטיפול בנחש חנק ענק? האם הטיפול בזברה דומה לטיפול בסוס? ואיך מטפלים באריה מבלי להיטרף?
במהלך הפעילות נלמד על הטיפול בחיות בר בגני חיות מודרניים ונבין את האחריות הכרוכה בטיפול ובאחזקת בעל חיים, בין אם מדובר בחיית בר בגן החיות או בחיית מחמד בבית. יחד נחקור את השינויים שחלו בטיפול בבעלי החיים בגני החיות במהלך ההיסטוריה וכיצד הם מתחברים למטרות של גני החיות כיום.
כמו כן נשמע על פועלו של בית החולים לחיות בר הפועל בספארי ועל הטיפול שמקבלים בעלי החיים השונים אשר מגיעים מן הטבע הארצישראלי.
סיור "טיפול בבעלי חיים" מותאם לתכנית הלימודים של משרד החינוך.
מתאים לכיתות ג'-ו'

התאמה לבתי גידול-
בואו להשתתף בתוכנית "הישרדות- הדבר האמיתי!" בתי גידול שונים מציבים אתגרים ובעיות מול המינים החיים בהם ובכל זאת, (כמעט) כולם שורדים.
במהלך הפעילות נכיר התאמות אנטומיות, פיזיולוגיות והתנהגותיות לבתי גידול שונים ולחיים בשכנות עם מינים אחרים שמהווים תחרות. מן הסוואנה הפתוחה, אשר בה מתקיימים עשרות מינים צמחוניים באותה ערבת עשב, דרך מדבריות שבהן מתמודדים גמלי הדבשתיים עם שינויי טמפרטורה קיצוניים ועד לצמרות העצים, ביניהן מקפצים קופי גיבון מבלי ליפול.
בואו נגלה את ההתאמות המופלאות של בעלי החיים לאורחות חייהם ולסביבתם ונבין את חשיבות המגוון וחיוניותו.
סיור "התאמה לבתי גידול" מותאם לתכנית הלימודים של משרד החינוך.
מתאים לכיתות ד'- ה'


לפרטים נוספים בנוגע לתכני הסיור – חגית וילנר 053-5214935
לפרטים נוספים והזמנות - 03-6320222 שלוחה 3

צוות החינוך עומד לרשותכם לשם בניית הסיור המתאים ביותר בעבורכם

  • מינימום להזמנה: 20 משתתפים. לקבוצות מעל 35 משתתפים, כולל המלווים- הקבוצה תפוצל למספר מדריכים לפי גודל הקבוצה.

  • מומלץ להוסיף אטרקציות בתשלום לסיור - האכלת ג'ירף, סיור רכבת, הכנת העשרה לבעלי החיים ועוד (מחויב בתיאום מראש במעמד ההזמנה).

  • יש לתאם את ההדרכה מראש. כניסה ויציאה באוטובוס הקבוצה.

  • למידע על נגישות בספארי לחצו כאן.

  • המחירים בתוקף לשנת הלימודים תשפ"ד ועשויים להשתנות במהלך השנה.