דפדפן זה אינו נתמך, נא לגלוש באקספלורר 11 ומעלה, או בדפדפן כרום.

חוויות בספארי

הרשמו לקבלת עדכונים מהספארי:

תודה שנרשמת!

ספארי אישי

סיור פרטי מודרך, השכם בבוקר, המאפשר לכם לצפות וגם להשתתף בשגרת הבוקר הקסומה בשטח האפריקני הפתוח ובגן החיות,  עוד לפני שהספארי פותח את שעריו לקהל המבקרים.

הסיור מתאים ל 2 עד 5 משתתפים. מתאים הן כפעילות למבוגרים ללא ילדים, והן למשפחות. ניתן לחגוג במסגרת הסיור יום הולדת, לציין ארוע חגיגי אחר, או לשדרג סתם בוקר של כיף לחוויה בלתי נשכחת, מרגשת ומלאת הפתעות.

המדריך ימתין לכם בשעה 7:15 בבוקר בקופות הספארי, יצטרף לרכב שלכם וילווה אתכם אל הטרקטור, לפני יציאתו לסיבוב ההאכלה בשטח האפריקני  הפתוח. שניים מכם יוכלו לשבת על הטרקטור, ולחזות מקרוב מאד בקרנפים, זברות, אנטילופות והיפופוטמים, שבאים לאכול את ארוחת הבוקר שלהם. (שאר המשתתפים, במידה ויש, יצפו בהאכלה מרכבם הפרטי). 
נפגוש את לוקאס, מנהיג משפחת הגורילות וביחד עם המדריך תכינו הפתעה שתעסיק אותם במשך היום. בהמשך נצפה בהאכלה של  הפינגווינים על ידי מטפל ממחלקת הציפורים. נגיע לביקור באזור המטפלים של הפילים, ונתרשם מקרוב מורדה, הפילה השיאנית בהמלטות פילונים! תוכלו להאכיל בעצמכם את הג'ירפות בעלים מכף היד, ולערוך היכרות עם כל משפחת הג'ירפות המרושתות לדורותיה, ולסיום... נצפה באריות כשהם יוצאים מבתי הלינה אל השטח הפתוח.
הסיור מסתיים בשעה 10:30. אם יישאר לכם כוח , אתם יכולים להמשיך ולטייל  ללא המדריך, בתוך גן החיות. 

לפרטים נוספים - 03-6320222 שלוחה 3.

למידע על נגישות בספארי לחצו כאן

משך הסיור כ- 3 שעות מחיר: 74 ש"ח לאדם+ 790 ש"ח עבור ההדרכה

  • המחיר בתוקף עד 31.12.2020