דפדפן זה אינו נתמך, נא לגלוש באקספלורר 11 ומעלה, או בדפדפן כרום.

בחירות בספארי

מי יקח את הבחירות בספארי?? ביום ג' 17.9.19 בין השעות 10:30-16:30 נקיים סבב ב' פראי לבחירות לראשות הספארי. זו צפויה להיות מערכת בחירות סוערת במיוחד, המתמודדים שולפים בימים אלה את כל הקרניים, הציפורניים והכנפיים שברשותם ויוצאים להתמודד על מקום בקואליציית הספארי של כורש הנמר! אתם מוזמנים להגיע לספארי ליום של הפנינג בחירות חייתי במיוחד, וכמובן לממש את זכות הבחירה שלכם אצלנו אין הגבלת גיל - כל אחד מצביע ומשפיע! אנחנו בוחרים בטבע הישראלי!

תמונת סיור תמונת סיור

מנהיגות עם רגליים על הקרקע! התחלנו מלמטה, אבל הגענו הכי גבוה שאפשר, ובדרך, אף על פי שהיינו קרובים לאדמה לא התלכלכנו! הצפע הארץ ישראלי וחברי מפלגתו יהיו מחויבים למבחן התוצאה ולא ליחסי ציבור.

מפלגת גחון דקה
תמונת סיור תמונת סיור

כורש המנהיג הוא אחד משלנו ואנחנו נייצג אותו בכבוד. אנחנו מבינים שהאויבים מבפנים ומבחוץ מבינים רק טופר שלוף, רק כוח - ציפורניים זה לא בשביל מניקור!

הטופר הלאומי דקה
תמונת סיור תמונת סיור

מפלגת העיר היא ביתנו תהפוך את החלום למציאות - וגר שחרור עם בולבול. וגר אדם עם מקק. אנחנו נדחוף בכל הכוח להתגבר על הפערים החברתיים ולהביא לדו קיום אמיתי. מפלגה שהיא בית!

מפלגת העיר היא ביתנו דקה
תמונת סיור תמונת סיור

מפלגת מעוף תדאג להקמת אזורי מנוחה לעופות נודדים – בתי מלון בעונת הנדידה כך שיוצרו מקומות תעסוקה רבים לציבור בספארי. שערנו יהיו פתוחים לקיבוץ גלויות של עופות מכל העולם! ביום ובלילה – עובדים בשבילכם!

מעוף דקה
תמונת סיור תמונת סיור

נפעל למען פנסיה גדולה ומפנקת למען עתיד כלכלי גם בגיל השלישי – שנוכל להזדקן בכבוד! מעיר צעיר – לחמור טרחן! כי אם לא נעשה בשביל עצמנו אף אחד לא יעשה בשבילנו – אי אה!

חמורי עבודה דקה